Glasbreek- en Gruistang 10 mm

Artikel 11 van 14
€ 10,95 (inclusief btw)
Overzicht

Glasbreek- en gruistang  10 mm

De glasbreek- en gruistang is een onmisbaar stuk gereedschap voor iedereen die werkt met glas-in-lood, restauratie, Tiffany-werk, mozaïek of creatieve glasprojecten. Je gebruikt deze tang om smalle strookjes of kleine stukjes glas eenvoudig, gecontroleerd en nauwkeurig af te breken

Deze tang kan zowel worden gebruikt als breektang en als gruistang.
• Als breektang gebruik je de platte bek aan de bovenkant, parallel aan de snijlijn. Met een snelle, maar gecontroleerde neerwaartse draaibeweging breek je het glas precies langs de kras.
• Als gruistang kun je kleine stukjes glas afknabbelen, scherpe hoeken afronden en complexe vormen creëren. De gekartelde kaken en gebogen zijde zijn perfect voor nauwkeurig "gruizen" zonder vooraf te hoeven snijden.

Deze tang is ideaal voor het bewerken van glas met een dikte van 2 tot 5 mm en geeft je volledige controle bij zowel grove als fijne glasbewerking. Een absolute must-have voor elke glasbewerker, beginner of professional.


Belangrijkste voordelen

  • 2-in-1 tang: te gebruiken als breektang én gruistang

  • Perfect voor glas-in-lood, Tiffany, mozaïek en hobbyglas

  • Ideaal voor het afbreken van smalle stroken en kleine glasdelen

  • Geschikt voor het knabbelen, afronden en vormgeven van glas

  • Gekartelde en gebogen bek voor nauwkeurig gruizen

  • Kaakbreedte van 10 mm voor precisiewerk

  • Geschikt voor glasdiktes van 2–5 mm

  • Essentieel gereedschap voor glasbewerkers en creatievelingen

  • Veilig te gebruiken met een veiligheidsbril


Specificaties

  • Type: Glasbreek- en gruintang

  • Functies: Breken & gruizen (afknabbelen)

  • Kaakbreedte: 10 mm

  • Glasdikte: 2–5 mm

  • Materiaal kaken: Gekarteld staal, deels gebogen

  • Toepassingen: Glas-in-lood, reparatie, Tiffany, hobbyglas

  • Veiligheid: Gebruik altijd een veiligheidsbril

Gewicht
0,18 Kg

© 2017 - 2026 Mozaiek Lagarto | sitemap | rss